„Visi ant 4“ (all-on-4) gydymo metodika

 

Pasitikėjimas savimi, turint estetiškai atrodančią šypseną, leidžia užtikrintai ir drąsiai jaustis, nevaržomai juoktis ir bendrauti, o sveiki nuolatiniai dantys – kokybiškai maitintis, kramtyti įvariaus raciono maistą. Jų netekus, tampame uždaresni, vengiame laisvai šypsotis, o vėliau gali kilti ir įvairių sveikatos sutrikimų. Klinikoje „Neodenta“ atliekama moksliškai pagrįsta ir patentuota „Visi ant 4“ gydymo implantais metodika žinoma kaip viena geriausių pasaulyje, kadangi, ją pritaikius, greitai ir efektyviai atkuriami visi dantys.


„Visi ant 4“ gydymo metodika

 

 „Visi ant 4“ gydymo metodika – implantavimo ir  protezavimo būdas, kuriuo vos vieno vizito metu atkuriami visi paciento dantys. Tradiciškai implantacijos metu sriegiami 6-8 implantai, tačiau šiandien pažangios metodikos dėka užtenka tik 4-ių implantų.

 

Kaip vyksta „Visi ant 4“ gydymo metodikos taikymo procesas?

 

Procedūros metu pašalinami sugedę, stipriai pažeisti dantys ir vietoje jų įsriegiami implantai – šaknies funkciją atliekantys titaniniai varžteliai. Įsriegti implantai natūraliai prigyja kauliniame audinyje, sudarydami tvirtą, ilgaamžį bei stabilų pagrindą naujiems dantims. Jie apsaugo žandikaulį nuo tolimesnio nykimo. Ant implantų uždedami laikini dantys, kurie nuo natūralių dantų nesiskiria nei funkcija, nei estetika. Ši procedūra atliekama vieno vizito pas gydytoją odontologą metu. Taip vos per dieną efektyviai bei greitai sugrąžinama pilna kramtymo funkcija ir estetiška, graži šypsena. Iš karto po procedūros pacientas gali gerti, valgyti, šypsotis bei gyventi pilnavertį gyvenimą. Po kelių mėnesių jie pakeičiami estetiškos išvaizdos, tvirtu ir patogiu nuolatiniu protezu.

 

Momentinė implantacija

 

Pacientams svarbiausia atkurti prarastą šypseną ir estetiką kaip galima greičiau, todėl „Visi ant 4“ metodika taip pat derinama ir su momentiniu implantavimu. Jis atliekamas iš karto po to, kai ištraukiamas vienas ar keli nuolatiniai dantys. Įsriegus implantą, jo vietoje kaului suteikiamas krūvis, todėl taip išvengiama tolimesnio žandikaulio tirpimo. Momentinė implantacija taip pat rekomenduojama pacientams, kurie nori atkurti kelis dantis itin pastebimoje vietoje – priekinėje žandikaulio dalyje, kadangi nauji dantys atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs.

 

Kokie „Visi ant 4“ gydymo metodikos privalumai?


  • Natūrali šypsena atkuriama vos vieno vizito metu;
  • Maksimaliai trumpas gydymo laikas;
  • Geriausias kainos ir kokybės santykis;
  • Jokio diskomforto;
  • Lengvai pritaikomas metodas;
  • Beveik nėra amžiaus ar sveikatos būklės apribojimų;
  • Dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo procedūrų;
  • Nėra papildomų rūpesčių – suburta kompetentingų klinikos „Neodenta“ gydytojų komanda užtikrina, jog pacientu bus pasirūpinta nuo pirminės konsultacijos iki baigiamųjų procedūrų.

 

Jokio diskomforto

 

Vienas iš didžiausių privalumų yra tai, jog implantacijos metu nejaučiama jokių nemalonių pojūčių. Atliekant implantaciją, yra derinama vietinė nejautra su sedacija arba bendrine nejautra - narkoze, todėl pacientai gali būti ramūs, jog nejaus skausmo bei nepatirs jokių neigiamų emocijų.

 

Ką reikia žinoti apie „Visi ant 4“ gydymo implantais metodiką?

 

Visa gydymo implantais procedūra atliekama vieno vizito metu, o bendra gydymo trukmė priklauso nuo individualaus atvejo. Prieš procedūrą būtina specialisto konsultacija, kurios metu gydytojas odontologas įvertina paciento dantų būklę, supažindina su procedūros eiga bei atsako į visus dominančius klausimus.

 

 

 

 

Klinikoje „Neodenta“ sutelkta ilgametę patirtį implantologijos srityje sukaupusių, geriausių gydytojų odontologų komanda pasirūpins, jog galėtumėte džiaugtis nepriekaištingos išvaizdos, tvirtais bei ilgaamžiais dantimis, o Jūsų veide ir vėl atsirastų nuoširdus noras drąsiai šypsotis.

  
 

        

 


 Daugiau informacijos skaitykite:

 

Turite klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir netrukus su Jumis susisieksime.

* Būtini laukeliai