Atsiliepimai

Gustė ir mama Rūta

Labai ačiū gydytojai. Tik čia pagaliau baigėsi mūsų problemos. Visur Gustė bijodavo net parodyti dantukus. Tik atėjus į Neodentos vaikų laukiamąjį nustebino dėmesys vaikui : žaislai, filmukai, dovanėlės - viskas, kad vaikutis nebijotų gydytojo, kad norėtų vėl sugrįžti. Dažnai būna taip, kad net nenori namo keliauti.

Agnė

Atėjau pas gydytoją pirmą kartą kai man buvo 3 metukai. Mama atvedė. Mano gydytoja pati švelniausia, ji man viską papasakoja ką darys, per televizorių parodo mano dantukus. Visada pasižiūri ar gerai išsivaliau. Mokina kaip valyti, ką valgyti. Mano sesė dar mažytė, bet jau irgi parodė gydytojai savo dantukus. Myliu savo gydytoją.

Mantas

Labai vertinu šios klinikos gydytojų profesionalumą ir kompetenciją. Klinikoje gydausi jau 12 metų. Mano žmona, vaikai, tėvai – visi čia. Tai vieta, kur tu gali gauti visas paslaugas ir aukščiausią kokybę. Matau, kaip viskas juda į priekį – naudojama naujausia technika, medžiagos. Gydytojai tobulinasi tik pas geriausius pasaulio dėstytojus. Klinikos gydytojai tvirta komanda, Esu labai patenkintas ir dėkoju visiems mano šeimą gydantiems gydytojams.

Aistė - Lietuvos ponia 2012 - Foto nominacija
Mis laikinoji sostinė 2002 - Foto nominacija

Man labia svarbu dantų grožis, estetika. Šiandieną daug dėmesio skiriama dantų sveikatai – dantys turi būti balti, gražūs. Atėjau į šią kliniką žinodamą, kad čia dirba savo srities profesionalai, kad Neodentos gydytojai estetinės odontologijos pradininkai Lietuvoje. Ir nenusivyliau – turiu nuostabius baltus dantis. Profesionalūs patarimai padėjo man pasirinkti reikiamą restauraciją. Nuoširdumas, sąžningumas, kruopštumas – taip galėčiau apibūdinti gydytojų darbą. Esu labia dėkinga savo gydytojams.