Atsiliepimai

Paulius

Vou ! Visiškai neskaudėjo ! Ir galėjau žiūrėti filmuką, kai mano gydytoja taisė dantukus! Ir man dar įdėjo raudoną plombą. Man čia labai patinka. Čia mano gydytoja, myliu ją.

Gimnazijos mokiniai ir auklėtojai

Sveiki, Norime padėkoti Jums už šiltą mokinių vizitą Jūsų klinikoje NEODENTA. Dalinamės su Jumis keletu mokinių atsiliepimų: „Buvome labai šiltai priimti, viskas buvo labai gerai paaiškinta bei supažindinta.“ „Buvau ypatingai nustebusi, nes visi kas lankėsi klinikoje NEODENTA išvykdami gavo po dovanėlę.“ „Labai patiko! Kadangi pati galvoju rinktis mediciną, tai buvo nuostabi ir naudinga patirtis.“ „Buvau odontologijos klinikoje NEODENTA, kurioje viskas buvo nuostabu - nuo klinikos pristatymo, priešistorės ir t.t., iki leidimo prisiliesti prie šios profesijos ir šis apsilankymas vėl įkvėpė (kiek užmirštą) norą studijuoti ir dirbti ką nors susijusio su odontologija.“ „Labai patiko, buvo labai įdomu, personalas - nuostabus!“ Nuomonės ir patirtys mokinių - pačios geriausios ir akivaizdu, kad tokie vizitai prisideda prie mokinių susipažinimo su profesijomis, kas ateityje pasitarnaus renkantis savo kelią. Ačiū už skirtą ilgą ir išsamų laiką mokiniams!

Nora M.

11/2012 Jūs man sutvarkėte dantis (estetinis) darbas. Noriu nuoširdžiai padėkoti už Jūsų kruopštų darbą. Aš esu labai patenkinta Jūsų darbu.. Jau praėjo 3 metai, bet atrodo kaip naujai perdaryti... Ačiū Jums !! Nuoširdžiai iš Australijos Nora M.

Aušra ir Ina

Didelis ačiū “Neodenta” kolektyvui už puikiai ir neskausmingai atliktą darbą. Registratūros merginoms ačiū už malonų bendravimą. Nuo šiol nebebijosiu dantistų. :)