Atsiliepimai

Andrius

Jau 9 metus bendraujaume su Neodentos gydytojais. Nežinau kokiais žodžiais įvertinti gydytojų atidumą, rūpestį, pastangas ir visą kitą, nes visada sulaukiu atsakymų į kiekvieną iškilusi klausimą, visada pataria, palaiko, skiria daug dėmesio ir laiko. Čia dirba pati geriausia komanda.

Nobel

Apdovanojimas už meistriškumą dantų estetikos srityje Ši odontologijos klinika nusipelnė ypatingo pripažinimo už pasišventimą ir meistriškumo siekimą estetikos srityje, nes naudoja technologiškai pažangias medžiagas ir procedūras, kad pacientai sulauktų optimalių rezultatų.

Rūta

Sveiki, norėčiau labai padėkot gyd. Žilvinui Budrevičiui už nuostabų jo darbą, už sugrąžintą šypseną, kad vėl galiu šypsotis, tai nuostabus gydytojas ir didelis, didelis jam AČIŪ!!!!!!! Ir savo draugams rekomenduosiu tik šį profesionalų gydytoją, jūsų kolektyvas tiesiog super, stengsiuosi visada pas jus sugrįžti!!!!!!!!

Regina

PADĖKA gyd. Dariui Kunčiui ir visam personalui už profesionalų darbą, malonų bendravimą, nuoširdumą bei sugrąžintą šypseną