Atsiliepimai

Rasa Dekerytė

Noriu padėkoti gydytojui Justinui - jis man išrovė taip gerai, taip gerai dantį! Jis rovimo dievas, kažkas nerealaus. Jei kada teks tokia "laimė" rauti protinį dantį, pagalvokite apie JĮ - dantukų Fėjų :)

Dovilė - Mis laikinoji sostinė 2012 - nugalėtoja

Matomiems televizijos ekranuose žmonėms labai svarbu gražūs dantys, juk tai yra mūsų darbo dalis, dantys privalo atrodyti nepriekaištingai. Todėl jau eilę metų mano šypsena rūpinasi geriausi iš geriausių - Neodentos odontologai. Esu dėkinga už puikų darbą bei šiltą bendravimą.

Marija

Neturiu žodžių kaip Jums padėkoti... Jus nerealiai gera... Jus nuostabiausias žmogus ir fantastiška daktarė! Ačiū Jums. Padėka skirta Gyd. Eglei Kunčiuvienei

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas

Kaip ir visa šiuolaikinė medicina, odontologija sparčiai žengiaa į priekį. Toks spartus tobulėjimo procesas vyksta ne tik dėl naujų technologijų, nuolatinių atradimų odontologinių medžiagų srityje, bet ir pačių gydytojų siekio tobulėti. Dėkoju leidyklai "Quintessence Baltic", kuri jau ketverius metus suteikia galimybę Lietuvos medikams semtis žinių iš profesionalios medicininės literatūros. Neabejoju, jog šalies odontologams tai padeda siekti pačių geriausių gydymo rezultatų. Linkiu Jums visakeriopos sekmės bei dar daugiau prasmingos Jūsų leidyklos išleistos profesionalios literatūros, skirtos odontologų bendruomenei.