Atsiliepimai

Nora M.

11/2012 Jūs man sutvarkėte dantis (estetinis) darbas. Noriu nuoširdžiai padėkoti už Jūsų kruopštų darbą. Aš esu labai patenkinta Jūsų darbu.. Jau praėjo 3 metai, bet atrodo kaip naujai perdaryti... Ačiū Jums !! Nuoširdžiai iš Australijos Nora M.

Aušra ir Ina

Didelis ačiū “Neodenta” kolektyvui už puikiai ir neskausmingai atliktą darbą. Registratūros merginoms ačiū už malonų bendravimą. Nuo šiol nebebijosiu dantistų. :)

Agnė K.

Kruopštus, kantrus, suprantantis ir detaliai išaiškinantis “Neodenta” kolektyvas. Išklausantis, įsigilinantis ir patariantis susidūrus su kartais neaiškiais klausimais. Daktarai bei aptarnaujantis personalas labai šiltai žiūrintis į pacientus bei besistengiantis visada perspėti jei atsilaisvina vieta ar pasikeičia laikas.

Jurgita Ū.

Per savo gyvenimą teko lankytis ne vienoje valstybinėje ir privačioje įstaigoje, bet aptarnavimo kaip „Neodentoje“ neteko matyti nei vienoje iš jų. Specialistai paruošti puikiai, tiek gydytojai tiek aptarnaujantis personalas. „Neodenta“ yra pavyzdys kaip reikia dirbti su klientais. Ačiū!