Atsiliepimai

Pacientas

Labai malonus personalas, profesionalūs įgūdžiai. Tiesiog esu labai laimingas, kad čia papuoliau. Labai laukiu sekančio karto. :)

Pacientė Vilma

Ši klinika – kažkas tokio, apie ką buvo svajota ir svajonės išsipildė!!! Esu labai labai patenkinta maloniu aptarnavimu, dėmesingumu ir profesionaliu darbu. Prieš gydytoją-ortodontę Margaritą Musteikytę žemai lenkiu galvą! Tai netik profesionali gydytoja, bet ir nuostabus žmogus! AČIŪ, KAD ESAT!

Irena Botyrienė

Esu Irena Botyrienė, jūsų klinikos pacientė. Apie jūsų specialistus ir aptarnavimo kultūrą susidariau labai gerą nuomonę. Jus rekomenduosiu visiems savo pažįstamiems ir giminaičiams. Labai gerai, kad jūs esate Suvalkijoje.

Agnė Pėterytė

Esu Agnė Pėterytė. Apie jūsų kliniką sužinojau iš savo sesės. Apsilankius pirmą kartą man buvo atlikta burnos higiena, kuria likau labai patenkinta, taip pat ir mano šeimai teko kreiptis į šią nuostabią kliniką. Rekomendavau savo draugams, kolegoms, artimiesiems ir žinoma visiems žmonėms, kurie skaitys šiuos atsiliepimus. Puikus kolektyvas, maloni aplinka, nuostabūs ir 100% išmanantys savo darbą chirurgai.