Atsiliepimai

Dalia

Didelis ačiū Jūsų nuostabiam kolektyvui už dėmesingumą, šiltą priėmimą ir ypač kruopštų darbą. Visada norėsis pas Jus grįžti.

Paulius

Vou ! Visiškai neskaudėjo ! Ir galėjau žiūrėti filmuką, kai mano gydytoja taisė dantukus! Ir man dar įdėjo raudoną plombą. Man čia labai patinka. Čia mano gydytoja, myliu ją.

Aistė

Man labia svarbu dantų grožis, estetika. Šiandieną daug dėmesio skiriama dantų sveikatai – dantys turi būti balti, gražūs. Atėjau į šią kliniką žinodamą, kad čia dirba savo srities profesionalai, kad Neodentos gydytojai estetinės odontologijos pradininkai Lietuvoje. Ir nenusivyliau – turiu nuostabius baltus dantis. Profesionalūs patarimai padėjo man pasirinkti reikiamą restauraciją. Nuoširdumas, sąžningumas, kruopštumas – taip galėčiau apibūdinti gydytojų darbą. Esu labia dėkinga savo gydytojams.

Mantas

Labai vertinu šios klinikos gydytojų profesionalumą ir kompetenciją. Klinikoje gydausi jau 12 metų. Mano žmona, vaikai, tėvai – visi čia. Tai vieta, kur tu gali gauti visas paslaugas ir aukščiausią kokybę. Matau, kaip viskas juda į priekį – naudojama naujausia technika, medžiagos. Gydytojai tobulinasi tik pas geriausius pasaulio dėstytojus. Klinikos gydytojai tvirta komanda, Esu labai patenkintas ir dėkoju visiems mano šeimą gydantiems gydytojams.