Atsiliepimai

Agnė

Atėjau pas gydytoją pirmą kartą kai man buvo 3 metukai. Mama atvedė. Mano gydytoja pati švelniausia, ji man viską papasakoja ką darys, per televizorių parodo mano dantukus. Visada pasižiūri ar gerai išsivaliau. Mokina kaip valyti, ką valgyti. Mano sesė dar mažytė, bet jau irgi parodė gydytojai savo dantukus. Myliu savo gydytoją.

Gustė ir mama Rūta

Labai ačiū gydytojai. Tik čia pagaliau baigėsi mūsų problemos. Visur Gustė bijodavo net parodyti dantukus. Tik atėjus į Neodentos vaikų laukiamąjį nustebino dėmesys vaikui : žaislai, filmukai, dovanėlės - viskas, kad vaikutis nebijotų gydytojo, kad norėtų vėl sugrįžti. Dažnai būna taip, kad net nenori namo keliauti.

Gimnazijos mokiniai ir auklėtojai

Sveiki, Norime padėkoti Jums už šiltą mokinių vizitą Jūsų klinikoje NEODENTA. Dalinamės su Jumis keletu mokinių atsiliepimų: „Buvome labai šiltai priimti, viskas buvo labai gerai paaiškinta bei supažindinta.“ „Buvau ypatingai nustebusi, nes visi kas lankėsi klinikoje NEODENTA išvykdami gavo po dovanėlę.“ „Labai patiko! Kadangi pati galvoju rinktis mediciną, tai buvo nuostabi ir naudinga patirtis.“ „Buvau odontologijos klinikoje NEODENTA, kurioje viskas buvo nuostabu - nuo klinikos pristatymo, priešistorės ir t.t., iki leidimo prisiliesti prie šios profesijos ir šis apsilankymas vėl įkvėpė (kiek užmirštą) norą studijuoti ir dirbti ką nors susijusio su odontologija.“ „Labai patiko, buvo labai įdomu, personalas - nuostabus!“ Nuomonės ir patirtys mokinių - pačios geriausios ir akivaizdu, kad tokie vizitai prisideda prie mokinių susipažinimo su profesijomis, kas ateityje pasitarnaus renkantis savo kelią. Ačiū už skirtą ilgą ir išsamų laiką mokiniams!

Nora M.

11/2012 Jūs man sutvarkėte dantis (estetinis) darbas. Noriu nuoširdžiai padėkoti už Jūsų kruopštų darbą. Aš esu labai patenkinta Jūsų darbu.. Jau praėjo 3 metai, bet atrodo kaip naujai perdaryti... Ačiū Jums !! Nuoširdžiai iš Australijos Nora M.