Atsiliepimai

Aušra ir Ina

Didelis ačiū “Neodenta” kolektyvui už puikiai ir neskausmingai atliktą darbą. Registratūros merginoms ačiū už malonų bendravimą. Nuo šiol nebebijosiu dantistų. :)

Agnė K.

Kruopštus, kantrus, suprantantis ir detaliai išaiškinantis “Neodenta” kolektyvas. Išklausantis, įsigilinantis ir patariantis susidūrus su kartais neaiškiais klausimais. Daktarai bei aptarnaujantis personalas labai šiltai žiūrintis į pacientus bei besistengiantis visada perspėti jei atsilaisvina vieta ar pasikeičia laikas.

Jurgita Ū.

Per savo gyvenimą teko lankytis ne vienoje valstybinėje ir privačioje įstaigoje, bet aptarnavimo kaip „Neodentoje“ neteko matyti nei vienoje iš jų. Specialistai paruošti puikiai, tiek gydytojai tiek aptarnaujantis personalas. „Neodenta“ yra pavyzdys kaip reikia dirbti su klientais. Ačiū!

Mama

Atvykome su dukra neužsiregistravę, ir neįspėję, tačiau buvome išklausyti, priimti, dukros problema buvo išspręsta. Dėkojame „Neodentos“ komandai už aukštą aptarnavimo lygį. Džiaugiamės, kad mūsų rajone yra moderni, šiuolaikinė klinika, kur galime pasijusti žmonėmis. Ačiū!