Naujienos

Odontologijos klinikos NEODENTA organizuoti prieškongresiniai praktikiniai kursai “Dantų fotografijos metodai ir galimybės“

2013-12-12

2013 metų lapkričio 14 dieną vyko implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ organizuoti prieškongresiniai praktikiniai kursai “Dantų fotografijos metodai ir galimybės“. Kursus vedė gerai žinomas ir puikiai vertinamas fotografijos meistras Dr. med. dent. Wolfgangas Bengelis (Bensheimas, Vokietija). Gausus būrys susirinkusių odontologų stebino savo užsidegimu bei žingeidumu.

Skaityti plačiau »»

Organizuota V Jubiliejinė Quintessence Baltic konferencija „Tobulumas odontologijoje. Pasaulio lyderių pasiekimai ir tikslai."

2013-11-29

2013 metų lapkričio 14-16 dienomis implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ organizavo V Jubiliejinę tarptautinę Quintessence Baltic konferenciją „Tobulumas odontologijoje. Pasaulio lyderių pasiekimai ir tikslai“.

Skaityti plačiau »»

„Grožio architektai“: Anatolijui pašalinti dainuoti trukdę dantys

2013-11-18

TV3 realybės šou „Grožio architektai“ įvykiai klostosi žaibo greičiu. Herojai, kentę dėl išvaizdos trūkumų – jau pusiaukelėje į naują gyvenimą ir džiaugiasi kai kuriais pokyčiais. Šį sekmadienį žiūrovai išvys, kaip sprendėsi šou dalyvaujančio dainininko Anatolijaus Oleiniko (26 m.) sudėtingos dantų problemos.

Skaityti plačiau »»

Karšta „Grožio architektai“ tema!!

2013-10-31

Pacientas numeris vienas – taip galima vadinti 34-erių vilnietį Ovidijų Norvilą, TV3 pasikeitimų realybės šou „Grožio architektai“ dalyvį. Viešumoje jis – jausmais nesivadovaujantis teisininkas, o sielos gelmėse – jautrus ir dėl savo išvaizdos didžiai išgyvenantis žmogus.

Skaityti plačiau »»