Naujienos

„Grožio architektuose“ – grandiozinė 16 vaikų mamos operacija

2013-10-22

Kiekvieną sekmadienį, 17.25 val. TV3 eteryje pasikeitimų realybės šou „Grožio architektai“, kuriame dėl išvaizdos kenčiantys žmonės apsigyvens kartu ir pradės naują gyvenimo etapą. Pirmojoje laidoje žiūrovai išvys daugiavaikės motinos dramą ir rekordinę jos juosmens apimčių mažinimo operaciją.

Skaityti plačiau »»

Rudens akcija

2013-09-26

Darganotą rudenį sušildysime puikiomis nuolaidomis! Pasirinktai procedūrai pritaikysime net 15% nuolaidą!! Jūsų laukia 4 puikūs pasiūlymai!

Skaityti plačiau »»

Botulino toksino injekcijų panaudojimas estetinėje medicinoje

2013-09-06

Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos “Neodenta” estetinių restauracijų specialistė gydytoja Eglė Kunčiuvienė ir gydytoja periodontologė Ramunė Jašinskienė tobulino savo žinias estetinės medicinos kursuose Londone, Anglijoje.

Skaityti plačiau »»

Organizuotame estetinio plombavimo konkurse odontologijos klinikos NEODENTA gydytoja Inga Sližienė užėmė garbingą 3 vietą!!

2013-09-06

Su džiaugsmu ir pasididžiavimu pranešame, kad implantolgijos ir estetinės odontologojos klinikos "Neodenta" gydytoja Inga Sližienė kasmetiniame respublikiniame UAB „Astravita“ organizuotamame estetinio plombavimo konkurse, skirtame studentams odontologams užėmė garbingą 3 vietą!!

Skaityti plačiau »»