Naujienos

Dr. Vittorio Cacciafesta kursai Milane


 

Džiaugiamės puikia galimybe patobulinti savo įgūdžius ir sužinoti pačias karščiausias ortodontijos naujienas pas geriausius šios srities specialistus.

Odontologijos klinikos Neodenta gydytoja ortodontė Irma Andziulienė grįžo iš gydytojo ortodonto kursų, kurie vyko Milane.

 

 

 

Liežuviniai – „nematomi“ breketai klijuojami ant liežuvinių (vidinių) dantų paviršių, todėl išoriškai jų visiškai nesimato. Tuo tarpu keramikiniai breketai, nors ir labai estetiški, yra pastebimi. Šie breketai ypač efektyvūs nesudėtingiems gydymo atvejams ir naudojami, kai pacientai dėl socialinės padėties negali gydytis įprastiniais breketais.

 

Dr. Vittorio Cacciafesta įgijo odontologo kvalifikaciją Neapolio "Federico II" universitete, Italijoje.

 

Atliko mokslo tiriamąją veiklą Ortodontijos departamente, Humboldto universitete Berlyne, Vokietijoje.

 

Kviestinis ortodontijos departamento profesorius Aarhus universitete, Danijoje taip pat Temple universitete, Filadelfijoje, JAV.

 

Gydytojas gydo pacientus tik su liežuvinių breketų sistema.

 

Kursų metu V. Cacciafesta aiškino apie liežuvinių breketų ypatumus. Buvo pakviesti pacientai kuriems gydytojas V. Cacciafesta pakeitė liežuvinių bretekų lankus, atliko aktyvacijas. Didelis kursantų dėmesys buvo skirtas praktikiniams darbams su modeliais. Klijavo breketus, dėjo lankus.