Naujienos

Praktikiniai dantų implantologijos kursai "Vienmomentė vertikali kaulo augmentacija naudojant nuosavo kaulo žiedus komplikuotose situacijose"


Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“ gydytojai Tomas Jašinskas ir Justinas Bardijevskis kovo 16-17 dienomis turėjo unikalią galimybę dalyvauti “Praktikiniuose dantų implantologijos kursuose "Vienmomentė vertikali kaulo augmentacija naudojant nuosavo kaulo žiedus komplikuotose situacijose”, kurie vyko Austrijoje, Vienos universitete, Anatomijos institute.Jau 16 metų tai vieninteliai kursai pasaulyje, kuriuose mokoma pritaikyti pažangiausias implantacijos ir kaulo bloko operacijos technikas ant žmonių lavonų.

Kursus vedė patyrę ir įžymūs lektoriai: Burnos chirurgas, medicinos mokslų daktaras, žiedinių kaulo blokų technikos pradininkas Bernd Giesenhagen (Vokietija) ir veido ir žandikaulių chirurgas, medicinos mokslų daktaras Nobert Fock (Austrija). Kursų metu buvo suteikta galimybė patiems išbandyti kaulo augmentaciją implantacijos metu, atlikti įvairias kaulo bloko operacijas bei sinuso pakėlimo operacijas. Taip pat buvo aptarti įvairūs galvos anatomijos subtilumai, kiekvienas galėjo atsipreparuoti įvairius nervus ir kraujagysles, kurie turi reikšmę, darant įvairias chirurgines intervencijas burnos ertmėje. Buvo peržvelgta daug klinikinių situacijų, diskutuota įvairiais implantacijos ir protezavimo klausimais.