Naujienos

Tautinių Šokių ansambliui „Ave Vita“ – 65-eri


Lietuvos sveikatos mokslų universitetas nebeįsivaizduojamas be jį garsinančių ir visus renginius papuošiančių meno kolektyvų.Balandžio 27 dieną gilias tradicijas turintis ir puoselėjantis tautinių šokių ansamblis „Ave Vita“ minėjo savo kūrybinės meninės veiklos 65-erių metų jubiliejų. Koncertas vyko Kauno kultūros centre "Tautos namai".
LSMU liaudiškų šokių ansambliui "Ave Vita" – 65-eri. Jaunatviškas, kupinas energijos, kūrybingas kolektyvas, kuriame šoka, groja ir dainuoja apie 100 tautinio meno gerbėjų, surengė jubiliejinį koncertą.
Ansambliečiai į šį koncertą pakvietė savo draugus iš Latvijos – tautinių šokių ansamblį "Gatvė" ir tautinio meno ansamblį "Ainiai".
Ansamblis "Ave Vita" – nuolatinis Kauno m. Respublikinių ir Pasaulio lietuvių dainų švenčių, Baltijos šalių "Gaudeamus" dalyvis, respublikinių konkursų "Kadagys", "Iš aplinkui", "Klumpakojis" prizininkas ir laureatas. Tarptautiniuose festivaliuose Šveicarijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Danijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Kroatijoje yra tapęs diplomantais ir laureatais.
Prieš 23 metus prie ansamblio meno vadovas Kazimieras Kondratavičius subūrė vidutinio amžiaus ir vaikų šokių grupes. Vaikai užaugo, baigė studijas universitetuose, o senjorai tebešoka iki šiol.