Naujienos

Akimirkos iš įvykusio nemokamo seminaro pacientams Vilkaviškyje „Moderni implantcija ir tai, ka įmanoma šiandien“


Lapkričio 17d. klinikos „Neodenta“ gydytojas implantologas Justinas Bardijevskis ir gydytojas burnos chirurgas Jan Pavel Rokicki, bei „Nobel Biocareimplantų atstovas Robertas Jančiauskas, pristatė gydymo būdą – All-on-4, Vilkaviškyje.

 

Šis gydymo metodas Jums  leidžia susigrąžinti visavertį gyvenimą ir naują šypseną vieno vizito metu.

 

Be abejo, tam reikalinga dantų technikos Laboratorija, kurią mes turime klinikoje „Neodenta“. Būtent, Laboratorijos ka, implantus pagaminame per 1 dieną, o vieno vizito pas gydytoją odontologą metu įsriegiami implantai ir ant jų tvirtinami nauji laikini ar nuolatiniai dantys.

 

Procedūra patraukli tiems žmonėms, kurie nori atsikratyti protezų ir žmonėms sugedusiais dantimis, kuriems reikalingas pilnas viršutinių ar apatinių dantų atkūrimas.

 

NEODENTA yra All-on-4 procedūros, kuri pirmiausia buvo taikoma Europoje, lyderiai Lietuvoje. Šio gydymo plano sėkmė buvo dokumentuota ir įrodyta daugelio atvejų pavyzdžiais visame pasaulyje. Daugybė šių procedūrų buvo sėkmingai atliktos „Neodenta“ klinikose.

 

Dėkojame visiems susirinkusiems, bei mūsų pacientui Sauliui, kuris dalinosi savo džiugia patirtimi su visais seminaro dalyviais.