Naujienos

Kvalifikacijos tobulinimo kursai "Erkodent" centre Vokietijoje


Neodentos gydytojai ortopedas Darius Kunčius ir gydytoja ortodontė Irma Andziulienė 2013 metų balandžio 15 - 16 dienomis dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo kursuose "Erkodent" centre Vokietijoje.

 

 

 

Kursu metu pristatytos apsauginės kapos, jų paskirtis, gamyba ir panaudojimas. Šios kapos yra skirtos pacientams, kurie naktį griežia dantimis, jos apsaugo dantų emalį nuo dilimo. Jas taip pat rekomenduojama gaminti po didelių rekonstrukcinių darbų (estetinio plombavimo, protezavimo vainikėliais ar laminatėmis).

Taip pat buvo pristatytos naujos, ypač patogios kapos sportuojantiems vaikams ar suaugusiems. Buvo pristatytas aparatas nuo bruksizmo, skirtas pagerinti miego kokybę, šis aparatas gaminamas individualiai, todėl yra ypač patogus.

Kursų metų buvo gydytojai mokėsi visų aparatų gamybos etapų, taip pat buvo supažindinti su šiuolaikiškomis kapų gamybos technologijomis. Buvo pristatytos medžiagos iš kurių jie gaminami.

Atvikę į odontologijos kliniką "Neodentą" pacientai gali pasirinkti patinkančią spalvą kapai, piešinį, vardą ar net vėliavą.