Naujienos

Klinikos NEODENTA organizuojamas seminaras pacientėms „Jaunystės paslaptis. Inovacinės Veido Grožio Procedūros ir Gydomosios Injekcijos“


Gegužės 12d. vyko seminaras skirtas pacientėms, kurioms aktuali informacija apie klinikoje NEODENTA atliekamas inovacines, nechirurgines grožio procedūras. Seminarą vedė medicininės veido estetikos specialistė – gydytoja periodontologė Ramunė Jašinskienė. Savo patirtį ir žinias veido estetikos srityje tobulinusi: Monake, Italijoje, Amsterdame, Londone.

 

Seminaro metu pacientės turėjo galimybę pamatyti kaip yra atliekama PRP (plazmoliftingo) procedūra. PRP gali būti atliekama rankoms, veidui, plaukams, dekolte sričiai. PRIMENAME, jog siekiant kokybiškos, saugios jūsų sveikatai grožio procedūros, rekomenduojame ją atlikti tik sveikatos priežiūros akredituotose įtaigose, kuriose procedūras atlieka gydytojai. Įstaigos statusas užtikrins saugią procedūrą bei naudojamų produktų kokybę ir sertifikuotas technologijas.

 

Dalinamės akimirkomis iš seminaro ir dėkojame visiems susirinkusiems. Ypač dėkojame seminaro modeliui, LMKL (Lietuvos Moterų Krepšinio lygos) direktorei Audrai Gineliavičienei, kuriai buvo atlikta PRP procedūra. Džiaugiamės bendradarbiavimu su Lietuvos moterų krepšinio lyga. Žinome kad krepšininkės labai užsiėmusios, todėl rinktis patyrusius specialistus yra labai svarbu. 


Tikimės, jog seminaro informacija buvo naudinga, bei kartu galėjome atsakyti į visus rūpimus klausimus.