Naujienos

NEODENTA Vilkaviškio miesto šventėje


Klinikos NEODENTA kolektyvas dalyvavo kasmetinėje, tradicija tapusioje Vilkaviškio miesto šventėje „Mano miestas Lietuvoj įrašytas“, kuri vyko birželio 24-ąją dieną. 


Miesto gyventojus ir svečius, nuo pat ankstaus rytmečio pasitiko amatininkų mugė, kurios metu susirinkusieji galėjo iš arčiau susipažinti su įvairių amatų istorija, o žvalesni šventės dalyviai turėjo galimybę išbandyti ištvermę šventiniame bėgime. Miesto šeimininkas - seniūnas Remigijus Kurauskas išdidžiai paskelbė tradicija jau tapusios šventės atidarymą, pasibaigus sveikinimo kalbai Vilkaviškio katedroje už visus miesto gyventojus ir svečius buvo aukojamos šventos mišios.


Užsiėmimų ir veiklos netrūko ne tik aktyviai laiką mėgstantiems leisti miestelėnams, bet ir sveikata besirūpinantiems šventės svečiams. Šventės dalyviai turėjo galimybę aplankyti interaktyvuosius sveikatos kiemelius, iš kurių viename buvo įsikūręs ir NEODENTA klinikos kolektyvas. Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos specialistai šventės lankytojus  stebino skirtingomis veiklomis, nemokamai konsultavo odontologiniais klausimais, kvietė dalyvauti loterijoje ar išbandyti istorines žinias dalyvaujant smagiame žaidime.


Žinoma, nebuvo pamiršti ir mažieji šventės svečiai, kurių laukė sveikų dantukų šalies - NEOWUDO karalystės gyventojas - bebriukas Vudis, kviesdamas sudalyvauti smagiose rungtyse, viktorinose ir pasijusti tikrais SUPER NEO herojais!


Iki susitikimo kitais metais!