Naujienos

„Neodenta Open 2018“ - jaunųjų Lietuvos tenisininkų kovos Kaune


2018 m. rugsėjo 6–9 dienomis Kauno „Ąžuolyno“ kortuose vyks vaikų teniso turnyras „Neodenta Open 2018“, kuriame mažieji sportininkai kovos dėl pagrindinio trofėjaus – „Neodenta“ taurės.

 

Keturių dienų renginyje vaikai iš visos Lietuvos varžysis keturiose amžiaus grupių kategorijose: 7, 10, 12, 14 metų. Jaunieji sportininkai savo meistriškumą rodys teniso vienetų varžybose, kuriose buspaskelbti geriausi tenisininkai ir geriausios tenisininkės, o 12 bei 14 metų grupės susirems ir dvejetų varžybose, kuriose atskirai bus apdovanotos geriausios mergaičių bei berniukų poros.

 

Renginio organizatoriai, partneriai bei rėmėjai tikisi, jog šis turnyras, jau spėjęs tapti tradicija žaidėjų gretose, dalyviams ir renginio svečiams dovanos ne tik puikią progą išbandyti savo sportiškumą ir gabumus, bet ir vėl įsimins kaip įspūdžių kupina šventė. Tai bus ne tik reitinginis turnyras 12 bei 14 metų amžiaus kategorijoms, bet ir interaktyvus renginys, kurio metu turnyro dalyviai bei svečiai turės galimybę išbandyti savo smūgio taiklumą bei stiprumą nes teniso kortuose bus įrengta speciali taiklumo siena bei padavimo greičio matuoklis.