Naujienos

Vaikų teniso turnyre „Neodenta Open 2018“ išaiškėjo naujieji talentai


Vaikų teniso turnyras “Neodenta Open 2018”

 

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Kauno „Ąžuolyno“ kortuose aidėjo įnirtingai mušinėjamų kamuoliukų garsai bei palaikymo šūksniai – čia vykusiame vaikų teniso turnyre „Neodenta Open 2018“ jaunieji sportininkai entuziastingai kovojo dėl pagrindinio prizo – „Neodenta“ taurės, kuri padėjo išsiaiškinti geriausiuosius jaunuosius tenisininkus.

 

Renginio metu vaikai turėjo galimybę ne tik varžytis ir tobulėti teniso aikštyne, bet ir prasmingai leisti laiką smagioje draugijoje. Turnyro mecenatas implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ pasirūpino, jog vaikų praleistas laikas teniso kortuose liktų nepamirštamas, tad turnyro šventės metu smagų bei įsimintiną laiką dalyviams garantavo linksmasis personažas bebriukas Vudis, įvairiausios staigmenos mažiesiems, o smaližiams – specialiai turnyrui „Neodenta Open 2018“ pagamintas tortas.

 

Keturias dienas trukusiame renginyje vaikai iš visos Lietuvos varžėsi skirtingose – 7, 10, 12, 14 metų – amžiaus kategorijose, o įnirtinguose bei daug jėgų pareikalavusiuose mačuose paaiškėjo kiekvienos iš jų čempionai.