Naujienos

Aukščiausio meistriškumo odontologų kovos


Liepos mėnesį prasidėjo Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos organizuojamas estetinio plombavimo konkursas ,,ESTETIKO“. Tai pirmasis tokio pobūdžio projektas Lietuvoje, kuriame laukiama geriausių šalies odontologų, pasiryžusių pademonstruoti itin sudėtingo, juvelyrinio kruopštumo reikalaujančio estetinio plombavimo įgūdžius.


Šis konkursas kviečia jungtis ne tik gydytojus odontologus, bet ir žmones, kurie nori atnaujinti savo šypseną visiškai NEMOKAMAI! Registruokitės jau dabar ir galbūt Jūs būsite vienas iš laimingųjų, kuriam konkurso finalo metu bus atlikta estetinio plombavimo procedūra. Informacija puslapyje:

www.estetiko.lt


Konkurso siekiai ir tikslai

 

,,Šis konkursas aktualus, svarbus ir naudingas tiek Lietuvos odontologų bendruomenei, tiek kiekvienam visada geriausių rezultatų besitikinčiam klientui. Konkurso organizatoriai siekia, kad realią projekto naudą pajaustų abi pusės – paslaugą teikiantis gydytojas ir jo pacientas.
Estetiko estetinių restauracijų konkursas

 

Žinodama, kaip atsakingai ruoštasi ir iki šiol ruošiamasi šiam konkursui, net neabejoju, kad mums tai pavyks - Lietuvos odontologai pademonstruos aukščiausios klasės meistriškumą.“ – teigia konkurso iniciatorė, Nacionalinės odontologijos akademijos įkūrėja ir prezidentė, estetinių restauracijų specialistė Eglė Kunčiuvienė. Ji pabrėžia, kad jau įsibėgėjantis konkursas ,,ESTETIKO“ suteikia galimybes talentingų odontologų tobulėjimui, gerina šios srities specialistų įvaizdį, skatina analizuoti išskirtinius atvejus bei jiems tinkamai įgyvendinti būtinas technologijas. Taip pat šis konkursas leis pacientams susipažinti su geriausiais, aukščiausios kokybės paslaugas teikiančiais estetinio plombavimo profesionalais Lietuvoje.
 

Estetinis restauravimas – ypatingo gydytojo odontologo profesionalumo reikalaujantis darbas

 

Kiekvienam pacientui svarbu žinoti, kaip ir kokios procedūros atliekamos. Estetinio plombavimo metu turi būti sluoksniuojami ir preciziškai tiksliai atkuriami pažeisti danties audiniai, nesukeliant neigiamo poveikio sveikiems danties audiniams. Po kruopščiai ir kokybiškai atlikto estetinio plombavimo galima džiaugtis gyvybingais, proporcingais, skaidriais, blizgiais ir puikiai funkcionuojančiais dantimis.

Estetiko estetinių restauracijų konkursas

 

,,Esu įsitikinęs, kad kiekvienam žmogui labai svarbu pasitikėti savimi. Tai veikia pačią asmenybę ir formuoja aplinkinių požiūrį. Dantys – lyg vizitinė kortelė, leidžianti susikurti nuomonę apie žmogaus padėtį, gyvenimo būdą. Todėl graži šypsena svarbi visiems: ji tikrai palengvina bendravimą!” – savo patirtimi dalijasi ,,Grožio architektų” dalyvis Aleksandras Ivanauskas. Jis dar kartą patvirtina, kad estetinis plombavimas – tai procedūra, kuri atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir neabejotinai keičia gyvenimo kokybę.
 

 

 


Patyrę organizatoriai suformavo pasaulinio lygio vertinimo komisiją

 

Konkursą ,,ESTETIKO“ organizuoja Nacionalinė estetinės odontologijos akademija, aukščiausios kokybės odontologijos medžiagų gamintojas iš Vokietijos „Heraeus Kulzer“, implantologijos ir estetinės odontologijos klinika ,,Neodenta“, mokslinę ir leidybinę veiklą odontologijos srityje vykdanti „Quintessence Lietuva“. Kompetentingi organizatoriai pasirūpino ir nepriekaištinga konkurso vertinimo komisijos sudėtimi. Odontologų pateikiamas atliktų darbų nuotraukas, vėliau – geriausių iš jų darbą ,,Neodentos“ klinikos paruoštuose kabinetuose stebės ir vertins net devyni odontologijos, estetikos ir grožio srities profesionalai: dr. Robert Marus – pasaulyje pripažintas estetinių restauracijų specialistas iš JAV, prof. Giulio Rasperini iš Milano universiteto, dr. Saulius Vikšraitis – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Aleksandras Ivanauskas – grupės „Rondo“ vokalistas, projekto „Grožio architektai“ dalyvis, gyd. Eglė Kunčiuvienė – Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos prezidentė, gyd. Žilvinas Budrevičius – estetinių restauracijų specialistas, doc. dr. Vygandas Rutkūnas – gydytojas odontologas ortopedas, Arūnas Juzėnas - „Heraeus Kulzer“ vadovas Lietuvoje, Egidijus Barsevičius – profesionalus dantų technikas.

 

Estetiko estetinių restauracijų konkursas

    

,,Sveiki dantys, o kartu ir sveika bei žavinga šypsena yra svarbi veido dalis. Labai atsakinga bus vertinti šypsenos restauravimo „virtuozų“ darbus.“ - komisijos narių prisiimtą atsakomybę įvardija vienas iš vertinimo komisijos narių – dr. Saulius Vikšraitis. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas pabrėžia, kad įvairių sričių profesionalus subūrusi komisija – patikimiausia objektyvaus ir nešališko konkurso dalyvių vertinimo garantija.

 

 

 

 

Renginio organizatoriai – estetinės odontologijos tobulėjimo variklis Lietuvoje

 

Estetiko estetinių restauracijų konkursas

,,Estetinis plombavimas – meninė odontologijos dalis, kuri turi derėti su mokslo ir techniniu progresu.“ – teigia doc.dr. Vygandas Rutkūnas. - ,,Negalime sustoti siekdami gerinti odontologinių pacientų gydymo kokybę. Šaunu, jog šis konkursas ženkliai prisidės prie to ir, tikiuosi, taps tradiciniu.“ To paties tikisi visi šio inovatyvaus renginio organizatoriai, kurie rūpinasi ne tik savo verslu, asmeniniais pasiekimais, bet ir atsakingai žiūri į estetinės odontologijos tobulėjimą visoje Lietuvoje.

 

 

 

 

Baigiantis ,,Estetiko“ konkursui, planuojama paskelbti tris geriausius estetinio dantų plombavimo specialistus ir juos apdovanoti. Sprendimą dėl nugalėtojų priims ne tik komisija: savo valią galės išreikšti visi norintys, balsuodami už socialiniame tinkle ,,Facebook“, estetinio plombavimo konkurso ,,Estetiko“ paskyroje publikuojamas nuotraukas, kuriose atsispindi ,,prieš ir po“ kontrastu pateikiami odontologų darbai.
Daugiau informacijos 

www.estetiko.lt

 

Estetiko vertinimo komisija