Neowudas

Tai specializuota vaikų klinika, kurioje vaikus pasitinka spalvingas ir pilnas žaislų laukiamasis, kuris padeda mažiesiems atsipalaiduoti prieš vizitą. Žaismingai įrengtas gydymo kabinetas. Vaikai gydymo metu gali džiaugtis rodomais animaciniais filmukais ar klausytis muzikos.


Vaikai, kuriems patinka dėlionės, čia jų ras įvairaus smulkumo, galės pažaisti ir su lego kaladėlėmis. Mergaitėms ypač patinka stebuklingas lėlių namas, na, o berniukai, kol laukia vizito pas savo dantukų fėją, smagiai lošia stalo futbolą.

 

Mažieji čia ras tris puikias dantukų fėjas: Rasą, Birutę, Viliją.

Prieš kiekvieną pirmąjį vizitą vyksta pažintinis bendravimas su vaiku, gydytoja stengiasi pelnyti mažojo paciento pasitikėjimą. Vaikas pamato, paliečia ar pauosto medžiagas ar instrumentus, išgirsta, kaip jie veikia, tik tuomet galima pradėti gydymą. Procedūra atliekama tik įsitikinus, kad pacientas viską suprato teisingai. Jei vaikas elgėsi gerai, būtina jį pagirti.

 

Kiekvienam mažajam pacientui, apsilankiusiam vaikų klinikoje "Neowudas", įteikiama smagi dovanėlė. O patys drąsiausi yra apdovanojami "Neodentos" diplomais.

 

 

 

      

 

     

 

 

 

« Grįžti atgal