Klinika

 „Neodenta“ – tavo šeimos odontologijos klinika

 

Džiaugiamės, kad per 18 „Neodentos“ aktyvios veiklos metų buvome šalia, kai jums reikėjo draugiško patarimo, pagalbos, priimant atsakingą sprendimą ar veriančio dantų skausmo numalšinimo. Dėkojame už pasitikėjimą mumis ir suteiktą galimybę pasiekti reikšmingų rezultatų odontologijoje.

 

Odontologijos klinika „Neodenta“

 

„Neodentos“ kliniką suprojektavome specialiai odontologijos ir implantologijos paslaugoms teikti. Tikimės, jog jaukūs laukiamieji padės jums atsipalaiduoti, o erdvūs kabinetai suteiks maksimalų komfortą. Nuolat plečiame paslaugų spektrą, kad užtikrintume visapusišką burnos sveikatos priežiūrą. Čia atliekame jums reikalingus tyrimus, teikiame išsamias konsultacijas bei išsprendžiame visas odontologijos problemas.

 

Atsidavę odontologai

 

„Neodenta“ vienija savo srities specialistus: odontologus ir implantologus. Esame veržli ir ambicinga komanda, nesileidžianti į kompromisus – naudojame tik lyderiaujančių Europoje gamintojų įrangą ir teikiame aukščiausios kokybės paslaugas. Mes jus pasitinkame ir išlydime su šypsena, nes esame įsitikinę, jog  nuoširdi šypsena – raktas į kiekvieno žmogaus širdį.

 

Ypatingas dėmesys mažiesiems

 

Mūsų mažiesiems pacientams ir jų tėveliams įkūrėme atskirą vaikų kliniką. Visi vaikučiai yra kviečiami susipažinti su odontologais anksčiau nei prasideda dantukų problemos, kad antras vizitas neatrodytų toks bauginantis. Vaikų klinikoje visus pasitinkame „Neowude“ – smagiame laukiamajame-žaidimų kambaryje, kur stalo futbolo žaidėjai be atokvėpio spardo kamuolį, kyla nenuspėjamų formų Lego bokštai, o nuo čiuožyklos aidi skambūs krykštavimai. Visi drąsiausi pacientai yra apdovanojami mielomis dovanėlėmis bei diplomais.

 

Esate girdėję daug mitų apie odontologiją, ortodontiją ir implantologiją?

 

Iš jūsų lūpų mes juos girdime nuolat. Mums patinka griauti mitus ir akivaizdžiai parodyti, kad „Neodentoje“ dantų nuskausminimas gali būti be adatų, breketų nešiojimas be diskomforto, o dantų implantavimas be chirurgijos pasekmių. Atvykite į „Neodentą“ ir įsitikinkite patys.