DNR tyrimai

Implantologijos ir estetinės odontologijos klinikoje "Neodenta" nuo šiol galite atlikti bet kokius DNR tyrimus (visiškai konfidencialiai, įperkamai ir tiksliai).

DNR – tai ląstelės branduolio molekulė, kurioje užkoduota visa individo genetinė informacija. Nauja tai, kad šie tyrimai ir Lietuvoje jau atliekami iš burnos epitelio ląstelių.
 

Spar­čiai vys­tan­tis bio­tech­no­lo­gi­jų moks­lui ima po­pu­lia­rė­ti įvai­rūs DNR tes­tai, iš ku­rių vi­suo­me­nei pla­čiau­siai ži­no­mas tė­vys­tės nu­sta­ty­mo tes­tas. Tėvystės nustatymo sistema garantuoja ramybę tuomet, kai paprastai kyla nerimas. Su džiaugsmu pranešame, kad DNR tėvystės nustatymas tapo lengvai įveikiama užduotimi ir turi iki 99,9999% patikimumą.

 

Šie tyrimai leidžia ne tik nustatyti tikslią žmogaus giminės ligos istoriją – paveldėtas ir perduodamas genetiškai iš kartos į kartą ligas, bet ir įvairių ligų ar susirgimų tikimybę.

 

DNR tyrimai gali būti naudojami šeimos medžio arba genealoginės diagramos kūrimui. Naudojantis genetinių duomenų bazėmis galima rasti protėvius ir kitus giminaičius. Kadangi Y chromosoma iš kartos į kartą lieka nepakitusi, žmonės gali naudoti DNR tyrimą siekiant nustatyti protėvius.

Genetiniai tyrimai yra naudojami siekiant nustatyti vėžio formą, viruso arba mutavusių ląstelių egzistavimą.

Naujų rūšių ar medžiagų iš kosmoso DNR tyrimai padeda mokslininkams ir tyrėjams nustatyti rūšių kilmę, ir ar jos yra susijusios su žinomomis gyvybės formomis.

 

DNR tyrimai dažnai naudojami giminystės (brolių ir seserų) patvirtinimui.

Prenatalinis genetinis tyrimas padeda gydytojui nustatyti, ar dar negimęs vaisius turės tam tikrų neišgydomų sveikatos sutrikimų.

Genetinis tyrimas yra naudojamas nustatyti vaiko tėvui. Tai padeda valdžios įstaigoms spręsti teisines problemas ir išaiškinti bet kokius nesutarimus šiuo klausimu.

DNR tyrimas pritaikomas sveikatos srityje, kai DNR yra retų ar paveldimų ligų priežastis.

DNR tyrimai taip pat padeda išaiškinti žmogžudystes ir kitus nusikaltimus. Dažnai nepagaunami nusikaltėliai palieka DNR žymę nusikaltimo vietoje, ir tyrimas gali padėti juos sulaikyti. Pastaraisiais metais daug neišaiškintų paslapčių buvo atskleistos naudojant naujus tyrimo būdus.

 

Nuo šiol savo klientams galime pasiūlyti visiskai naujas paslaugas, kurios gali stipriai palengvinti kiekvieno gyvenimo kokybę ir dvasinę būseną:

 

DNAFIT DIETA

 

Gebėjimas numesti kūno svorį, labai skirtingas procesas kiekvienam asmeniui. Mes, analizuojame Jūsų genus pagal keturis pirminius dietos ir gyvenimo būdo kintamuosius: nutukimo riziką, jautrumą angliavandeniams, jautrumą sotiesiems riebalams ir organizmo reagavimą į atliekamą mankštą. Visa tai yra tiriama tam, kad suteiktume jums veiksmingą mitybos planą organizmo svorio reguliavime. Remiantis jūsų genų analize, mes sudarome jums asmeninį dietos planą ir sukuriame pavyzdinį meniu, skirtą tik jums.

 

Turite klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir netrukus su Jumis susisieksime.

* Būtini laukeliai