Gydymas koncentruota kraujo plazma

Trombocitų turtinga plazma - tai trombocitų, išskiriančių augimo faktorius, koncentratas, jis išgaunamas iš to paties paciento kraujo. Suprantama, svarbiausias vaidmuo tenka trombocitams, kurie išskiria augimo faktorius - baltymus, kuriuos gamina įvairūs žmogaus audiniai ir kurie skatina audinio augimą. Trombocitai veikia kaip kraujavimą stabdanti priemonė.

 

 

Panaudojus trombocitais praturtintą plazmą – gerėja gijimas (stimuliuojama kaulų mineralizacija ir naujų kraujagyslių formavimasis), mažėja uždegimas, stabdomas kraujavimas, formuojasi mažesnis randas. Tai metodas, kuris pagreitina ir palengvina žmogaus atsistatymą po chirurginių intervencijų. Sumažėja pooperacinių komplikacijų rizika, pasiekiamas geresnis gijimas ir geresni rezultatai po chirurginių intervencijų. Tai saugu ir nereikia naudoti jokių papildomų vaistų, cheminių medžiagų ar donoro ląstelių, išskyrus nedidelį kiekį jūsų paties kraujo.

 

Procedūros eiga:

  • pirmiausia, paimama kraujo iš venos;
  • tuomet mėgintuvėlis įstatomas į centrifugavimo aparatą ir, atlikus ląstelių atskyrimą, švirkštu paimamas viršutinis sluoksnis;
  • gautas koncentratas dviejų valandų bėgyje suleidžiamas į reikiamą vietą.

Turite klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir netrukus su Jumis susisieksime.

* Būtini laukeliai