Naujienos

Odontologai varžosi dėl gražiausiai sutvarkytos šypsenos

2014-10-14

Jau porą mėnesių Lietuvos odontologų dėmesio centre – estetinio restauravimo konkursas „Estetiko“. Gyd. Eglė Kunčiuvienė, Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos prezidentė ir pagrindinė konkurso iniciatorė, džiaugiasi, kad ką tik pasibaigęs pirmasis jo etapas nustebino išskirtiniu odontologų susidomėjimu, dalyvių gausa ir jų darbų profesionalumu. Gydytoja išduoda, kad jau spalio viduryje komisija ruošiasi paskelbti dvylika konkurso finalininkų, ir garantuoja, jog laukia arši, atsakinga ir juvelyrinio kruopštumo reikalaujanti kova.

Skaityti plačiau »»

Lietuvoje viešėjo vienas iš "Estetiko" komisijos garbės narių – Dr. Robert Marus

2014-09-23

Šių metų liepos mėnesį Lietuvoje viešėjo vienas iš komisijos garbės narių – Dr. Robert Marus. Šis vizitas jau tapo gražia tradicija odontologijos klinikos „Neodenta“ vadovams gyd. Eglei Kunčiuvienei ir gyd. Dariui Kunčiui. Vizito metu buvo aptarti esminiai estetinio plombavimo konkurso „Estetiko“ klausimai - projekto veikla, tikslai, uždaviniai, tarptautinio bendradarbiavimo gairės.

Skaityti plačiau »»

Aleksandro Ivanausko – Faros burnos sveikata rūpinasi „Neodentos“ specialistai

2014-07-23

Sveiki, lygūs, balti dantys yra pramogų verslo atstovų būtinybė. Tuo įsitikinęs legendinės grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas – Fara. Niekuomet negalėjęs pasidžiaugti reprezentatyvia šypsena dainininkas ryžosi kardinaliems pokyčiams. Pasiekti tikslą jam padėjo odontologijos klinikos „Neodenta“ specialistai.

Skaityti plačiau »»

Garsi All-on-4 dantų protezavimo technologijos specialistė iš JAV Lietuvoje

2014-09-04

Išskirtinę galimybę odontologijos klinikos „Neodenta“ dantų laboratorijos technikams suteikė ir specialiai iš Jungtinių Amerikos Valstijų į Lietuvą atvyko jau 15 metų JAV dirbanti All-on-4 dantų protezavimo technologijos specialistė Rūta Mičiulienė.

Skaityti plačiau »»